התקשרו: 051-2441356

                            שעות פעילות:

                    ימים א-ה  09:00 -22:00

                    יום ו'          09:00-13:00

                    יש לתאם הגעה מראש !!!

למעבר למשוב קצר על חווית השירות  נא ללחוץ כאן

לכבוד

כל הרוכשים

הנידון: תקנון רכישת מוצרים באתר שובל של ידע, מכירות לסוגיהן ובקליניקה. (רכישה טלפונית או באתר).

כללי:

1.      האתר משמש כחנות אלקטרונית לרכישת מוצרים מחברות שונות ובאישורן כדוגמת: חברת "פיוז'ן שווק והפצה בע"מ, ערד טקסטיל בע"מ, אקו ערד בע"מ, ב.א מזון בע"מ, דורי'S ליקרים ושוקולדים וכו'. כמו כן האתר משמש גם לשרותי רפואה אלטרנטיבית ופסיכותרפיה וידע מקצועי בתחום הסיעוד.

2.      האחריות לתקינות ואיכות המוצרים שנרכשים באחריות החברות מהם סופק המוצר. שובל של ידע לא תישא באחריות ישירה או עקיפה לכל נזק או עוגמת נפש שתיגרם מאיכות או תקינות מוצר לקויה או שלא לשביעות רצון הלקוח. יש לפנות ישירות ליצרנים לפי המוצר שנרכש. שובל של ידע תשתדל לעזור ככל שניתן לסייע בפתרון המחלוקת אך לא תישא באחריות בשום מצב.

3.      השימוש בתקנון בלשון זכר מתאמי נוחות ומתייחסת לכל המגדרים.

4.      הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידי משתמש (להלן: "המשתמש", "הלקוח" או "הקונה") באתר, בשובל של ידע או טלפונית או במקומות המכירה לסוגיהם ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בין המשתמש לבין האתר.

5.      גלישה באתר ו/או רכישת מוצר ו/או שירות המוצעים למכירה באתר או בשובל של ידע, מהווה הסכמה של המשתמש לקבל ולנהוג לפי התקנון.

6.      האתר מאפשר לך לרכוש מוצרים שונים, בדרך נוחה, מהירה, קלה ובמחירים אטרקטיביים שיכולים להיות שונים ממקום למקום, בקליניקה או בימי מכירה מרוכזים או באתרי מכירה לוועדים או אתרי קופון. המחיר הקובע הוא המחיר שנקבע בעת התשלום ולא הזול מבניהן.

7.      כל המחירים המוצגים בדף המכירה בשקלים כוללים מע"מ כמקובל בחוק במידה והעסק יהפוך למורשה בשלב זה העסק הינו עוסק פטור. אלא אם צוין מפורשות אחרת. אך לא כוללים משלוח, החזרה , ביטוח ותוספות.

8.      מוצר שנרכש ובעל תוקף מימוש כגון: שובר מתנה או כרטיסיות יש לממשם לפני סיום התוקף. ניתן להעבירן ליד שלישית בתנאי שתוקפו עם חותמת וחתימת העסק. לשובל של ידע יש אפשרות להאריך או לא את תוקף השובר בתוספת תשלום או ללא לפי שיקול דעתה הבלעדי. יציין ויובהר אין זיכוי חלקי או מלא עבור אי שימוש בכרטיסיות לאחר רכישתם לפי המקובל בחוק הגנת הצרכן. חריגים כרטיסיות פסיכותרפיה לפי תקנון נפרד.

9.      בעת בחירת אופציית משלוח מקבל עליו הלקוח ביודעין שאין המשלוח מבוטח ואובדן החבילה מחייב הזמנה מחדש. במידה ויבחר לבטח את המשלוח יישא בהוצאות הביטוח ויודע הלקוח שסכום המשלוח מוגבל מחברת שליחות אחת למשניה והפיצוי יינתן בגובה ההחזר מחברת המשלוח בלבד!!!. ולא יהיה ללקוח כל עילה לתביעה בגין אובדן זה או כל נזק ישיר או עקיף שייגרם ללקוח.

10.  בהמשך לסעיף הקודם יודע הקונה שאין שובל של ידע אחראית לנזק שייגרם למוצר בעת המשלוח ולא יינתן החזר עבור הנזק שנגרם.

11.  התשלום עבור המשלוח ו/או ההובלה יתבצע באמצעי שייקבע ע"י הקונה ויצטרף לתשלום עבור המוצר או השירות, ולא יהיה ניתן לביטול ו/או החזר מלא או חלקי מכל סיבה שהיא.

12.  במקרה של הובלת המוצר ע"י הקונה או מי מטעמו לא יהיה האתר, שובל של ידע אחראי לכל נזק חיצוני או פנימי שיגרם למוצר או לאריזת המוצר הנרכש ולקונה או למי מטעמו לא תהיה הזכות לחזור בנושא זה לאתר או למי מטעמו. מרגע מסירת הטובין לקונה. (פירוט מחירים והגבלות חברות השילוח בסעיף משלוחים).

אופן הרכישה:

13.  ביצוע הזמנה של מוצר או שירות יש תחילה לבחור את המוצר ולהכניסו לסל הקניות, בסיום מילוי סל הקניות  יש להיכנס לקופה ולהקליד את הפרטים הרלוונטים בדף ההזמנה, כגון: שם, תעודת זיהוי, כתובת למשלוח ההזמנה , כתובת מייל אלקטרוני, מספר טלפון להתקשרות ומספר כרטיס אשראי (בשלב זה התשלום טלפוני בלבד). לאחר מילוי הפרטים הנ"ל הופך המשתמש ל"מבצע הפעולה".

14.  בשלב זה יתקשר נציג משובל של ידע בשעות הפעילות לאשר את ההזמנה ולסכם מחיר סופי כולל תוספות.

15.  הנחות המפורסמות מעת לעת באמצעים השונים ולא מעודכנות באתר יינתנו במעמד החיוב.

16.  כדי שההזמנה תבוצע במהירות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת לא ניתן יהיה להבטיח את ביצוע ההזמנה בזמן הנקוב.

17.  עיכוב עקב פרטים לא נכונים הוא באחריות הלקוח ולא יהיה ללקוח כל תלונה או פיצוי כלפי שובל של ידע.

18.  בעת הזמנה באשראי נכון ליום תקנון זה עמלת האשראי היא 2% + מע"מ כחוק מסכום העסקה וניתן לשלם מכל סכום באשראי. 

19.  תנאי הרכישה הינם במסגרת חברות סליקת האשראי שעובדות עם שובל של ידע ואינם כוללות קניה בתשלומים ואין אפשרות לשלם באמריקן אקספרס.

20.  במידה ומדובר בכרטיס אשראי תייר יש ליידע לפני העסקה ותתווסף לעסקה 4%  + מע"מ כחוק  כחלק מתוספת גבייה של חברות האשראי. למעט אמריקן אקספרס שלא ניתן לשלם בו. במידה ומדובר בכרטיס אשראי תייר האחוז שיוסף הינו 4% כאמור פלוס 10% דהיינו 14% על העיסקה.

 

הסכם זה הינו הסכם מותנה:

21.  חיוב המשתמש בגין עלות המוצר או השירות הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, BIT, ,PAY BOX, PAYPAL (תוספת 10% לעסקה עמלת פייפאל), או העברה בנקאית. לתשומת לב המשתמש: הגשת פרטים כוזבים או ביטול / משיכת כספים לפני או לאחר קבלת הטובין הינה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

 

אספקת המוצרים:

22.  (א) שובל של ידע ו/או מי מטעמו ידאגו לאספקת כל מוצר הנרכש על ידי הקונה לכתובת בישראל כפי שפורט על-ידי המשתמש והכל עד 30 יום מאישור חברת האשראי, אלא אם כן נכתב אחרת באתר. האתר, שובל של ידע ו/או מי מטעמו יפעלו כדי לספק את המוצרים או השירותים בהתאם לתנאי האספקה הנקובים אלא אם נקבע עם הקונה תנאי אספקה שונים.

23.  זמני אספקת המוצרים/שירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק את חישובם של ימי עסקים. (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).

24.  ידוע לקונה שמשקל המוצרים משוער למטרת המשלוח ויכול להיווצר מצב בו המשלוח עובר את המשקל לחבילה שמתעדכן מחברת שילוח לאחרת ולכן יכולה להתווסף עלות משלוח לעסקה אותה מתחייב לשלם הקונה בנפרד.

25.  שובל של ידע ו/או מי מטעמו מתחייבים לספק רק מוצר אשר שולם במלואו, כמפורט להלן ואשר קיים במלאי החברה וכשיר לאספקה.

26.   במידה והמוצר המופיע באתר לא במלאי לא יחויב הלקוח עד להגעת המוצר.

27.  מוצר שהוזמן במיוחד ללקוח יחויב אם יבטל את ההזמנה ב50% מערך ההזמנה.

28.  מוצרים שהוכנו כגון מארזים או עוגות מגבות / טיטולים במיוחד עבור הלקוח לא ניתנים לביטול מלא ויחויבו ב- 50% מערך ההזמנה.

29.  האתר ו/או מי מטעמו לא יהיו אחראים לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם עיכוב במשלוח שיצא עקב: כוח עליון, בידוד, סגר, שביתות, השבתות, מצב ביטחוני או כל מצב אחר שלא בשליטת שובל של ידע כגון חברת השילוח לא יהווה עילה לתביעה, פיצוי ותלונה כנגד שובל של ידע. 

30.  הודעה על אובדן תתקבל עד שבוע מיום הגעת המשלוח ליעדו לאיסוף או לבית העסק / הלקוח.

31.  הודעה על נזק תתקבל עד 48 שעות מקבלת המוצר.

32.  אי איסוף מוצר מכל סיבה שהיא יגרור עלות החזרת המוצר באותה העת מחברת השילוח והלקוח לא יהיה זכאי להחזר כלשהו מצד שובל של ידע.

33.  להדגיש במידה ומשלוח יבוטל מצד הלקוח ינוכו דמי המשלוח להזמנה ודמי החזרה אם יהיו עלות החזרת מוצר באחריות הלקוח בלבד ולא שובל של ידע, בכל מקרה הזיכוי יינתן כנגד חשבונית מס מקורית ולאחר החזרת המוצר באריזתו המקורית למעט מוצרים שמשרד הבריאות אוסר על החזרתן.

34.  להבהיר בכל מקרה של בקשה לביטול עסקה לאחר שהמוצר נשלח זה מכבר, כפוף ביטול העסקה לכך שהקונה יחזיר את הנכס ו/או המוצר באריזתו המקורית, כשהוא שלם וסגור, ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא למקום ממנו נרכש המוצר וזאת על חשבונו של הקונה או מי מטעמו בלבד ולא על חשבון האתר, שובל של ידע או מי מטעמו.

35.  בנוסף יובהר כי במקרה בו הוצא המוצר מאריזתו המקורית או נבדק המוצר בבית הלקוח או בכל מקום שהוא ונעשה בו שימוש כלשהו אין שובל של ידע מתחייב לקבלו חזרה ואינה מתחייבת לבטל את העסקה .

מדיניות משלוחים:

 1. כחלק משינוי מדיניות חברות השילוח והעלאות מחירים בשלב זה תיאום שליחות תיעשה לכל עסקה בנפרד לפי החיוב הסופי. חיוב הסופי הינו אישור לתנאי השילוח וחברת השילוח ועלות המשלוח ותנאי ההחזרה אם יידרש מול חברת המשלוח. שובל של ידע לא תהא אחראית על טיב, תנאי וזמני האספקה של המשלוח מול חברת המשלוחים. כל התדיינות תהיה מול חברת השילוח עצמה. יש לברר ולדאוג לבטח את המשלוח שכן אין ביטוח ואחריות מטעם שובל של ידע על אובדן או נזק שנגרם בזמן המשלוח. מרגע הפקדת המוצר בחברת השילוח.     
 2. משלוח מוצר רגיש כמו שוקולדים ניתן ומומלץ לתאם איסוף מנקודה בדרום ללא תוספת תשלום על מנת להבטיח את איכות המוצר ושלמותו.
 3. הדגשה מוצרי שוקולד ששיטת השילוח הינה משלוח דרך חברת שילוח, אחריות על שלמות ואיכות המוצר תהיה על הלקוח או חברת השילוח


הערות חשובות:

 • בשום שיטת משלוח לא ניתן ואסור לאגד חבילות ולכל שיטת שילוח מידות שילוח משלה.
 • לאחר ביצוע הזמנה כתובה, אישורה (כולל זמן אספקה) ותשלומה דמי הובלה לא יוחזרו בשום מקרה של ביטול ושינוי הזמנה או זמני אספקה כרוך בעמלה לפי חברת השילוח.
 • כל ימי השילוח מתייחסים לימי עבודה ללא שישי שבת או ערבי חג.
 • בעת מצבים מיוחדים כגון סגר, מזג אוויר, גורם או כוח עליון, מצבים ביטחוניים או כל מצב אחר שמגבילים תנועה וייתכן עיכוב באספקת הסחורה. במצב כזה שובל של ידע לא תשא באחריות. והלקוח לא יהיה זכאי לפיצוי.
 • שילוח מוצרי שוקולד באחריות הלקוח בלבד מומלץ איסוף עצמי או נקודת מפגש  ובדיקת התכולה (זהו מוצר רגיש), המוצר נארז ומבודד בצורה מקובלת על מנת לפגוע בשלמות ואיכות המוצר, יחד עם זאת בעת השילוח יכול המוצר להיפגע ולכן לא מומלץ שילוחו.
 • תשלום עבור החזרת משלוח / מוצר יהא על חשבון ובאחריותו של הלקוח בהתאם לדרישת חברת ההובלה.
 • כל פיצוי יינתן מחברת הביטוח ובהתאם לכתוב בתקנון הכללי שניתן למצוא באתר או במשרדי שובל של ידע.
 • ט.ל.ח
 • יש לקרוא לפחות פעם אחת את תקנון החברה באתר או במשרדיה על מנת למנוע אי נעימויות.

 

החזרת מוצר:

39.  ניתן להחזיר את המוצר שנקנה ולקבל את הכסף בחזרה, בתנאי שהמוצר שלם ולא נעשה בו שימוש, שהוא באריזתו המקורית ולא נפתח בצרוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 14 יום מתאריך קבלת המוצר ובצרוף הודעת החזרה ל: באמצעות דואר אלקטרוני לדואר אלקטרוני: idofcbt@gmail.com  או לפקס: 5369982 – 077 יש לוודא הגעה בטלפון /  טל: 051-2441356

40.  אין החזרת מוצרים כגון: מסיכות לסוגיהן (שאריזתן המקורית נפתחה) , אלכוהול ג'ל לסוגיו, קרמים, שוקולדים ויינות ומוצרים שסוגר הבטיחות שלהם נפתח. מארזים יוחזרו בשלמותם.

 

עבודה מול ועדים ובתי עסק:

41.  בית העסק יודע ומכיר שלשובל של ידע הזכות לבדוק מצב החברה כולל נתונים פיננסים מקובלים מידע הנמצא בחברות חוקיות ולגיטימיות הנותנות שרות בתחום זה. ולשובל של ידע יש הזכות שלא להעניק שרות שלא  בתשלום שוטף לחברה או לוועד.

42.  הזמנה מבית עסק או ועדים יעשה בטופס הזמנה מסודר, עם הנפקת אישורים מהנהלת חשבונות הכוללים אישורי עסק ניהול ספרים ושאר אישורים מקובלים. בנוסף התחייבות לתשלום וסעיף תקציבי ובהנפקת שובר/ וואוצר.

43.  ככלל תשלום יעשה במזומן / PAYPAL (תוספת 10% לעסקה עמלת פייפאל במידה ויחלו לגבות עמלה)  / העברה בנקאית / צק בנקאי / אשראי (תשלום 1) / PAY BOX / BIT / שוטף + 0 . אישור מיוחד יינתן פרטני.

44.  על מנת לספק את הסחורה יש לפנות לפחות 60 ימי עסקים לפני המועד המבוקש.

45.  שאר סעיפי תקנון זה תקפים ומחייבים את החברות והוועדים.

46.  במידת האפשר ועדים יקבלו מחירים מיוחדים והנחות או הטבות בהתאם לכמות הרכישה.

47.  עבודה מול תווים: לדוגמא מגה לאן, תו הנגב (נגב מרקט) וכו' יש לרכוש שובר ולתאם הגעה איסוף או משלוח בטלפון שעל השובר. יש לצלם את השובר במלואו כעירבון למימושו ולשלוח לטלפון 0512441356 . אי הגעה לטיפול ללא ביטולו לפי תנאי תקנוו זה תגרור חיוב השובר במלואו.

48.   לכל חברת תווים או שוברים הסכם פרטני וכפוף לתקנון זה.

תנאים נוספים:

(א) שובל של ידע ו/או מי מטעמו לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי מיוחד ו/או אחר שנגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר לרבות ברכישה במסגרת הליך המכירה שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז שובל של ידע שומרת את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב למבצע הפעולה. בנוסף על כך, שובל של ידע לא תהא אחראית להובלה (ללא תשלום נוסף), להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על מבצע הפעולה בלבד ועל חשבונו.

49.  (ב) כמו כן, הקונה יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר הנרכש על ידו באמצעות האתר, אלא אם כן נכתב אחרת.

50.  (ג) אייקונים (icons) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו (logo) וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של שובל של ידע והחברות עימם היא נמצאת בקשר וקיבלה אישור להשתמש, ו/או מי מטעמו. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת את התכנים המופיעים באתר אלא אם כן ניתנה לכך הסכמה מפורשת בכתב ומראש.

51.  (ד) פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך, בבית המשפט המוסמך בבאר שבע.

52.  (ה) אין בהצגת המוצרים ותיאורם, הצגת תמונות (להמחשה בלבד) ו/או שירותים המוצגים באתר זה משום הבעת דעה לגביהם, אופיים או טיבם ע"י האתר או שובל של ידע.

53.  (ו) רישומי המחשב של החברה בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

54.  (ז) אין שובל של ידע מתחייבת לספק את המוצרים אלא אם אלו הומצאו בפועל לידי שובל של ידע ו/או מי מטעמו.

55.  מוסכם בין הצדדים כי אין שובל של ידע יהיה אחראי במקרים המפורטים דלעיל לכל נזק שיגרם ללקוח כתוצאה מאיחור כאמור באספקה.

 

ביטול עסקה (הבהרות):

56.  כל האמור בסעיף זה מהווה גילוי בהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א- 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן"), ואין הוא בא להוסיף עליו זכויות, בכל דרך שהיא. ככל שיבוצעו תיקונים בחוק הגנת הצרכן, יחולו תיקונים אלה ויגברו על המפורט להלן:

(א) באם מדובר במוצר, הנך רשאי לבטל קנייתו מיום ההזמנה ועד 14 יום ממועד קבלת המוצר בפועל.

(ב) זכות הביטול אינה עומדת במקרים הבאים:

(1) לגבי " טובין פסידים" כמשמעם בחוק הגנת הצרכן.

(2) מידע כהגדרתו בחוק המחשבים, התשנ"ה-1995.

(3) טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה.

(4) טובין הניתנים להקלטה, לשעתוק או לשכפול ושאריזתם המקורית נפתחה.

(5) ביטול הקניה יעשה בכתב למרכז שירות לקוחות ,תוך ציון סיבת הביטול באמצעות דואר אלקטרוני לדואר אלקטרוני: idofcbt@gmail.com  או לפקס : 5369982077 (יש לוודא הגעה בטלפון /  טל: 051-2441356

(ד) במקרה של ביטול העסקה, יושב לך הסכום ששולם על ידך בגין הנכס או השירות, לאחר קבלת הטובין בחזרה בשובל של ידע, בניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך וניכוי משלוח אל הלקוח ודמי החזרה אם קיימים בחברת השילוח. גם אם בפועל משלוח לא יצא אך הונפקה לו תעודת משלוח בתשלום.

(ה) שובל של ידע שומרת לעצמו את הזכות להפסיק בכל עת, על פי שיקול דעתו הבלעדי, את הפעילות באתר ו/או לבטל מכירה (לפני או לאחר סגירתה), ו/או להאריך את משך הזמן לביצוע המכירה, לרבות אך לא רק, בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן:

* אם יתברר שהתבצעה או מתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית.

* אם אירעה תקלה טכנית אשר מנעה או עלולה הייתה למנוע הגשת הצעות למכירה מסוימת או לקבוצת מכירות.

* במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים לדעת שובל של ידע את המשך המכירה, ביצועה או השתתפות מספקת בה.

* במקרה שנפלה טעות באיזה מהפרטים המתפרסמים במכירה, לרבות תיאור המוצר ו/או מחיר המוצר.

* בכל מקרה, שלדעת שובל של ידי נעשתה פעולה בניגוד להוראות הדין ו/או להוראות הסכם זה.

* אם לאחר ביצוע רכישה של מוצר, בכל דרך שהיא, מתברר שהמוצר אזל ו/או לא ניתן להשיגו, רשאית שובל של ידע לבטל את המכירה ולהשיב לך את כספך. לחילופין רשאית שובל של ידע להציע לך מוצר חלופי שווה ערך למוצר שהוזמן. אם בחרת שלא לרכוש את המוצר החלופי-תבוטל המכירה ויושב לך כספך.

57.  מימש שובל של ידע את זכותו כאמור, לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפיו מכל מין וסוג, לרבות בגין זכייה במוצר או ציפייה לזכייה כאמור, אבדן רווח, רכישת המוצר אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר וכיו"ב.שירות לקוחות:

58.  מענה לשאלות ופניות הציבור, ניתן לפנות לשרות לקוחות של שובל של ידע:
* בימים א-ה משעה 09:00-20:00 יום ו מ 09:00 ועד 12:00.
* בדואר אלקטרוני idofcbt@gmail.com
* בטלפון 0512441356
פרטים אלו מצוינים גם באתר.
 אשמח לעמוד לשירותכם הפונים בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה ובכל נושא אחר על מנת להנעים את חווית הרכישה ולהפכה לפשוטה ומהירה.

 

כשרות להשתמש באתר:

59.  כל משתמש רשאי להשתתף בהליך המכירה על מנת לבצע רכישות, בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן:

* המשתמש הנו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה והינו קטין (מתחת לגיל 18) או שאינו זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, יראו את שימושו של המשתמש באתר כאילו קיבל את אישורו המפורש של האפוטרופוס לכך.
*
המשתמש הינו בעל תעודת זהות ישראלית תקפה או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל .
*
המשתמש הינו בעל כרטיס אשראי ישראלי ו/או בינלאומי תקף, שהונפק בישראל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי.
*
המשתמש הוא בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת בישראל.

 

שמירה על סודיות המידע אודות המשתמש:

60.  כדי לרכוש מוצר ייתכן והמשתמש יתבקשו לבחור תחילה שם משתמש וסיסמה אישית, אשר תלווה את המשתמש בכל הרכישות ו/או השימוש באתר. לאחר מכן מתבקש המשתמש לספק מידע נוסף לצורך ביצוע העסקה, כגון שם, ת.זהות, כתובת, כתובת אלקטרונית, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי (בשלב זה אין לתת מספר אשראי ) והכל כמפורט באתר.

61.  המידע הנ"ל יועבר למשרדי שובל של ידע.

62.  שובל של ידע אינו אחראי לכל שימוש שיעשה ע"י גורם אחר שאינו קשור אליו במידע שהועבר לו.

63.  מעבר לשימוש הנ"ל, מתחייב שובל של ידע שלא לעשות כל שימוש במידע ללא הרשאה, אלא אם כן הדבר נדרש עפ"י דין או כדי למנוע שימוש לרעה. שובל של ידע תאפשר גישה למידע רק לאלה מעובדיה הזקוקים למידע לצורך מתן שירות.

64.  שובל של ידע וחברת ניהול האתר נוקטים באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. בקיום מקרים שאינה בשליטתם ו/או הנובעים מכוח עליון, שובל של ידע לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למשתמש ו/או לקונה ו/או למי מטעמם אם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

שונות

לאור כל האמור ט.ל.ח

התקנון עודכן לאחרונה בתאריך 30.5.23 וניתן לשינוי בכל עת ע"י מנהל שובל של ידע ועל פי שיקול דעתו הבלעדי וללא הודעה מוקדמת

בברכת יום נעים וקניות מהנות.

עידו פריירייך

מנהל שובל של ידע

בקרו באתר : SHOVALYEDA.COM

ובדף הפייסבוק: שובל של ידע 

logo בניית אתרים