התקשרו: 051-2441356

                            שעות פעילות:

                    ימים א-ה  09:00 -22:00

                    יום ו'          09:00-13:00

                    יש לתאם הגעה מראש !!!

למעבר למשוב קצר על חווית השירות  נא ללחוץ כאן

לשובל של ידע מחלקות שירותים:
* מחלקת פסיכותרפיה (טיפולי CBT / CBT-I ודימיון מודרך)
* מחלקת רפואה אלטרנטיבית- כולל דיקור אינטגרטיבי יבש / סיני
* מחלקת הרצאות, סדנאות וימי עיון
* שובל של ידע החנות (חנות מוצרים)

שירותי CBT/CBT-I בתחומים הבאים:

 • חרדה
 • אובססיות למיניהן OCD
 • דיכאון
 • התמכרויות
 • כאב כרוני
 • דימוי גוף
 • הפרעות אכילה
 • הפרעות שינה -אינסומיה CBT-I
 • ויסות רגשי
 • התפרצויות זעם
 • (PTSD) פוסט טראומה

טיפולי רפלקסולוגיה (לכל גיל), טיפולי עיסוי ספא ואבנים חמות ודיקור אינטגרטיבי - מערבי (יבש / סיני)

אופציה לטיפול בכורסת מסא'ז ואמבט מסא'ז מתקדם לרגליים בשילוב שמנים ומלחים מרגיעים.

תחומים בעיסוי ספא:

עיסוי אבנים חמות- עד 80 דקות (תלוי בהזמנה)


 • עיסוי קצוות- 25-30 דקות (מומלץ ורצוי לשלב כחלק מטיפול שהוזמן)
 • פילינג גוף -  20-25 דקות (מומלץ ורצוי לשלב כחלק מטיפול שהוזמן)
 • עיסוי לומי לומי (עיסוי הוואי) 25 דקות - (מומלץ ורצוי לשלב כחלק מטיפול שהוזמן)
 • כוסות רוח וגוואשה- 15-35 דקות (מומלץ ורצוי לשלב כחלק מטיפול שהוזמן)
 • דיקור מערבי- יבש (אינטגרטיבי) ניתן להזמין !!!

  --- פירוט כל טכניקה בהמשך הדף מטה---

זמן הגעה לטיפול: אני ממליץ להגיע כ 15 דקות לפני זמן הטיפול המתוכנן בכדי שתוכלו להיכנס לטיפול רגועים. לצערי, אין באפשרותי לעכב טיפולים מוזמנים – אנא הגיעו לפני תחילת הטיפול. כל עיכוב בהגעה יקצר את זמן הטיפול. 

 • מהי רפלקסולוגיה?

  רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול. לפי שיטה זו, הרגליים משמשות כמפת הגוף. ניתן למפות ולראות את כל איברי הגוף בכפות הרגליים. המטפל מתבונן ומשתמש בלחיצות, מישוש ועיסוי המקום המבוקש ברגל (בעיקר בכף הרגל אך לעיתים גם בשוק), בשיטה זו אפשר לאבחן ולטפל בהפרעות במערכות הגוף השונות, להרגיע ולהקל במצבים שונים של כאב ובעיות אחרות. הטיפול כולל עבודה גם על מסלולי צ'קרות ומרידיאניים. ניתן להגיע לטיפול כפינוק לרגלים "שעובדות" קשה כל היום ומחזיקות את משקל גופנו הפיזי והנפשי.
  - אז מה עושים בטיפול?
  באמצעות מישוש והנעה של כף הרגל  אבדוק היכן יש חסימות והפרעות בתפקוד הגופני, הנפשי והאנרגטי של המטופל. האבחון הרפואי בשילוב עם התשאול נותן למטפל את המידע כיצד והיכן למקד את הטיפול והאם כדאי לשלב תחומי ייעוץ וטיפול נוספים. האם זה כואב? לרוב לא כואב אלא אם יש בעיה באזור מסויים עליו עובדים. לרוב נעים ואף מדגדג.
  הטיפול כולל לחיצות, עיסוי ומתיחות קלות של כפות הרגליים, שבאמצעותם גורמים לתגובה עצבית ואנרגטית בכל הגוף שמעוררת תהליכי ריפוי טבעי.


 • דיקור אינטגרטיבי – מערבי (יבש / סיני)

  דיקור מערבי יבש הוא שיטת טיפול באמצעות החדרת מחטים הנעשית בנקודות טריגר (נקודות מעוררות כאב). בדיקור יבש המחט לא נשארת במקום לאחר הדיקור, בדיקור סיני המחט נשארת זמן מה ומבוצעים בה "מניפולציות" וחימום לפי הצורך. תוצאות הפעולה נחשבות למהירות, מפחיתות כאב, מגדילות טווח תנועה ועוד.

  * חשוב להתייעץ עימי לפני הזמנת הטיפול לראות התאמה לסוג הדיקור ושילובו עם שיטות טיפול אחרות.
  * הטיפול מותנה בטופס חתימה על הצהרת בריאות והסכמה לדיקור.
  * האם הטיפול כואב. רוב הנקודות לא כואבות ולא מרגישים את הכנסת המחט, אבל חשוב להבין כאשר מקום כואב מראש או מודלק ועובדים באיזור יכולה להיות אי נוחות וכאב (כאילו התאמנו בחדר כושר), שיוקל במהלך הטיפול או 24-48 שעות לאחר הטיפול
 • למה אבנים חמות:

  עיסוי באבני בזלת בטמפ' נעימה למגע בגוף. האבנים חלקן מונחות על הגוף ועם חלקן מבצעים עיסוי. החום והקור בתהליך יוצרים בגוף תגובות שמקדמות ריפוי, והתחדשות.
  טיפול באבנים חמות גורם להמרצת הדם, שחרור וחימום שרירים, משפר גמישות מפרקים, מרגיע את מערכת העצבים ופועל לחזק את מערכת החיסון.
  למי מתאים עיסוי באבנים חמות? למי שיש לו כאבים בשרירים, או במפרקים או הגבלות בתנועה, לחצים פיזים ונפשים כולל לאחר טראומות. בעת העיסוי עובדים על מרכזי אנרגיה וצאקרות.

 • עיסוי קצוות-

  עיסוי עדין ומרגיע שמתמקד בקצוות הגוף: קרקפת, פנים, כפות ידיים וכפות רגליים. טכניקת עיסוי רגועה באמצעות לחיצות בקצוות הגוף. טיפול המקל על כאבי שרירים, משפר את זרימת הדם ומקנה תחושת רפיון ומנוחה לכל הגוף.

 • פילינג גוף-

  טיפול פילינג מטיב עם עור הגוף ומשאיר את העור רך ורענן ומכין אותן טוב יותר לקראת טיפולים נוספים. טיפול פילינג גוף הפך בשנים האחרונות לטיפול מוביל בתחום הקוסמטיקה והקוסמטיקה הרפואית, ככלי עזר יעיל לטיפול בפגעי עור הנוצרים עם הזמן ועם החשיפה לאקלים הישראלי, השמש והחום.
  מהו פילינג
  ?
  פילינג פירושו קילוף. קילוף של שכבת עור מתה ולא חיונית. פילינג אינו רק מנקה את העור אלא גם מטפל בו כשהוא מנקה אותו לעומק. הפילינג מסיר את שכבת העור המתה ויחד איתה את הלכלוך והשומן הדבוקים אליה, ובכך חושף את שכבת העור הצעירה והרכה שמתחתיה. כאשר שכבות העור השטחיות מתקלפות, נוצרת תחתיהן שכבת עור חדשה, אשר גדלה בתהליך הריפוי של העור המקולף, וכשהיא גדלה היא בריאה, רעננה וצעירה יותר
  .
  כיצד מתבצע הטיפול?
  פילינג גוף מתבצע כשהמטופל שוכב על מיטת הטיפולים והמטפל מעסה את עור הגוף בחומר הפילינג. את טיפול פילינג גוף מבצעים עם חומרים מיוחדים המיועדים לכך, חומרים אשר מכילים תערובת של גרגרים, חומצות, שמנים אתריים וחומרי הזנה שונים. החומרים המשמשים עבור טיפול פילינג גוף משתנים על פי שיטת העבודה של המטפל, טיפול זה לעיתים מסתיים לבחירת המטופל במקלחת פחות מומלץ על מנת לאפשר לשמנים לבצע את עבודתם. אל דאגה בסיום הטיפול אני מוריד ומנקה מכם את הפילינג עם מגבות חמות וקרות.

  למי זה מתאים: לכולם!!! פשוט עבור מטופלים עם שיער גוף הטיפול עלול להכאיב, בשל תנועות העיסוי הסיבוביות שיוצרות קשרים בשערות הגב, החזה והרגליים
  .
  עוד משהו שצריך לדעת: לפני הטיפול רצוי לא לגלח את הגוף, כדי לא לזרות מלח על הפצעים, פשוטו כמשמעו. מייד אחרי הטיפול רצוי להימנע מחשיפה לשמש, מטעמים בריאותיים. רצוי לא להתקלח ולהשאיר את השמנים.

 • עיסוי לומי לומי (עיסוי הוואי)-

  עיסוי זה הוא שם לשיטת עיסוי המגיעה אלינו מהוואי. לומי לומי הוא עיסוי ממריץ ומפנק. בשל הטכניקה המיוחדת של עיסוי לומי לומי, ניתן לעבוד על שטח נרחב יותר בעת ובעונה אחת והתחושה נעימה ואנרגטית. העיסוי מתבצע בקצב אחר משאר העיסויים ולמעשה – גם אופן העבודה של במטפל שונה. העיסוי מבוצע באמצעות אמות הידיים, בתנועות מעגליות ובקצב מהיר, כאשר השילוב המעניין הזה פשוט משחרר שרירים, פותח חסימות, מגביר את זרימת הדם או בקיצור – גורם לכל המתחים להיעלם. אם אתם חולמים על עיסוי שישחרר לכם באמת את האזורים התפוסים והחסומים לומי לומי הוא העיסוי המומלץ עבורכם.
  למי מתאים העיסוי? העיסוי מתאים לכל מי שרוצה לשחרר את הגוף ואת הנפש, אולם בעיקר לאנשים שסובלים מכאבי גב, מכאבי ראש, מעייפות ומתשישות.
  לא מתאים לבעלי לחץ דם גבוהה לא מאוזן.

 • כוסות רוח וגוואשה-
  כוסות רוח-

 • כוסות רוח הן כלי טיפול מסורתי שהיה בשימוש נפוץ במקומות שונים בעולם כמו סין, מרוקו, רוסיה, צפון אמריקה ועוד. קיימים סוגים וגדלים שונים של כוסות רוח: מזכוכית עבה, פלסטיק או במבוק.

  בטיפול יוצרים וואקום בחלל הכוס מעל האזור שדורש טיפול. אפקט הוואקום מזרים דם לאזור הכאב. כשמשחררים את הוואקום הדם מתפנה מהשריר שטופל ומנקז יחד איתו את הפסולת והרעלים שהצטברו.
  כוסות רוח נותנות פיתרון יעיל לכאבים ממוקדים כמו שריר תפוס בגב או בגפיים. הן נפוצות בשימוש לחיזוק מערכת החיסון. במקרה של צינון או שפעת התחלתית ניתן לשלב כוסות רוח בטיפול רפלקסולוגיה על מנת להזרים את הדם ומערכת החיסון לאיזורים שונים בגוף.

  הטיפול בכוסות רוח אינו כואב, אבל חשוב לדעת שברוב המקרים סימנים הכוסות ישארו על העור, למשך כמה ימים. כוסות רוח הן לא שיטת טיפול בפני עצמו אלא כלי טיפולי שניתן לשלב עם טיפולים שונים כמו רפלקסולוגיה ועיסויים שונים לפי הצורך.
  השימוש בטכניקה זו יכולה להועיל ואמורה להפחית בכאבים באיזור שכמות, כתף, גב תחתון, ברכיים.

  גוואשה:

  הגוואשה היא אחת משיטות הטיפול הכלולות ברפואה הסינית המסורתית . הטיפול בגוואשה נפוץ מאוד בסין אך במערב כמעט שאינו מוכר.
  משמעות המילה "גוואשה":

  GUA –  לשפשף, לחכך, לגרד

  SHA –  רעלן של חום, רעילות, תקיעות
  כלי הגוואשה:


 • במהלך הטיפול משתמש המטפל במגוון כלי גוואשה העשויים מקרן מלוטשת של אייל (בדר"כ) או יאק או אבן מיוחדת, באמצעותם הוא מחכך ומשפשף את פני העור בתנועות קצובות ונמרצות באזור המיועד לטיפול. קיימים כלים שונים לטיפול.
  מהלך הטיפול:
  לפני הטיפול המטפל מורח היטב את עור המטופל בשמן כדי ליצור סיכוך טוב ובמידת האפשר למנוע פציעה של העור. בטיפול משתמשים בטכניקות שפשוף, חיכוך, גרוד, קרצוף ואף פציעה עדינה של פני העור באזור הכואב והבעייתי במטרה להמיס תקיעות, לשחרר רעילות, לשפר אספקת חמצן ברמת התא ולאזן זרימת דם לאיזור הנבחר עד להופעת אדמומיות. לעתים מתקבל צבע סגול כהה המעיד על חסימה משמעותית יותר מצבע אדום
  . פעילות הגוואשה מחקה תהליך הזעה בגוף וכך היא גורמת לשחרור פסולת מטבולית מהרקמות. השיפור וההקלה מידיים וכבר במהלך הטיפול המטופל יחוש משוחרר יותר, ייהנה מתחושת קלילות ככל שהכאב והמתח בגופו ילך ויתפוגג וזרימת הדם לרקמות ולאיברים שנמצאים תחת אזור הטיפול תלך ותשתפר. לעתים יש תחושת כאב עמומה שנמשכת מספר שעות לאחר הטיפול, אך הולכת ופוחתת במקביל לשיפור ניכר במצב.
  בסיום הטיפול חשוב לעטוף ולכסות את אזור הטיפול על מנת לשמור על האזור חם ולהגן מפני רוח. רצוי להימנע מפעילות גופנית אינטנסיבית ביום הטיפול ולשתות שתיה חמה.
  מטפל מיומן לרוב ישלב טיפול גוואשה יחד עם אחת או יותר משיטות טיפול נוספות הנכללות ברפואה הסינית המסורתית בקליניקה שלנו כדאי לשלב עם: כוסות רוח, רפלקסולוגיה והעיסויים השונים המוצעים.
  לאלו מצבים טיפול גוואשה יעילה
  הטיפול בגוואשה יעיל בטיפול במצבים ובכאבים אקוטיים וכרוניים, בכאב אקוטי ממוקד ובמצבי מחלה וחולשה שונים: כאבי שרירים, שרירים 'תפוסים', כאבי גב, פריצות דיסק המלוות בהקרנות לרגל, סכיאטיקה, פריצות דיסק צוואריות המקרינות ליד, כאב אקוטי חריף, כאבים ראומטיים, מצבי  חום,  מצבי קור, הזעת יתר, כאבי ראש, מגרנות, אלרגיות, התקררויות, ברונכיטיס ואסטמה. גוואשה מקל בהתפרצות פצעי אקנה, יעיל בעייפות זמנית או כרונית, שיעול כרוני או אקוטי, מתחים, כעסים, תסכולים, אקזמה , ניקוי הגוף מרעלים, חוסר איזון הורמונלי , ניקוי רעלים המגיעים מהמזון, אלכוהול, תרופות, כימיקלים ועוד
  .
  הגוואשה היא טכניקה פשוטה המסייעת לאיזון הגוף ולשחרור סטגנציה וכאב, לסובלים מקור – להתחמם, לסובלים מחום – להתקרר
  .

  אזורי גוף בהם מטפלים בגוואשה

  לאורך הגב, צוואר, כתפיים, עורף וגפיים. במקרים מסוימים מטפלים בעדינות בפנים.

  דגש חשוב מאוד!!!: טיפול גוואשה אינו מכאיב ואף מרגיע ומפנק, אך עלול להשאיר אחריו עקבות המטומה (שטפי דם תת עוריים) בעור. הטיפול גורם לשבירה של כלי דם קטנטנים ומעודד את הגוף להצמיח חדשים ובכך מעודד תהליך החלמה והתחדשות רקמות של האזור, כמו כן הוא עוזר לנקז רעלים שהצטברו. כתוצאה מהשפשוף נוצרת אדמומיות, נקודות אדומות או סגולות כהות. בהתאם לצבעים המופיעים ניתן ללמוד מהי מידת הרעילות. אל דאגה! הצבעים ייעלמו לחלוטין בתוך כמה ימים ועורכם יקבל בחזרה גוון אחיד ואף רענן יותר.

  לא מתאים לבעלי לחץ דם גבוהה לא מאוזן.

 • האמור לעיל הינו מיידע ראשוני אודות הטיפולים המוצעים בקליניקה. אין באמור לעיל ייעוץ או הכוונה לסוג הטיפול המומלץ או התחייבות שהטיפול אכן יפתור או ייקל על התלונה איתה הגיעה המטופל. בחירת הטיפול נעשית ע"י המטופל, לאחר שקרא והבין את הרשום ומכיר את התופעות הנלוות לכל טיפול (סימני אודם, גירוי אדום, שיפשופים, עור סגול וכו'), וחתם על טופס הסכמה ספציפי לטיפול.

חנות מוצרים:
מוצרי החנות כוללים:

 • הכנות ארומתרפיה לפי מרשם בטיפול
 • כרטיסיות טיפול רפואה אלטרנטיבית
 • נרות אווירה עם ובלי ריח
 • פצצות אמבט
 • עוגות מגבת / טיטולים לאירועים
 • שוברי מתנה לטיפולים השונים כמתנה לעובדים ואירועים
logo בניית אתרים