התקשרו: 051-2441356

                            שעות פעילות:

                    ימים א-ה  09:00 -22:00

                    יום ו'          09:00-13:00

                    יש לתאם הגעה מראש !!!

למעבר למשוב קצר על חווית השירות  נא ללחוץ כאן

תקנון רפואה אלטרנטיבית

תקנון רפואה אלטרנטיבית

מטרת כללים אלו – להבטיח מסגרת טיפול מקצועי, שקופה ואיכותית במידה מיטבית.

הגדרות כלליות

 1. הנוסח נכתב בלשון זכר אך מופנה ומתייחס לכל המינים ללא הבדלים.
 2. המפגשים לצורך ייעוץ/טיפול יתקיימו בקליניקה בכתובת שמואל הרואה 26 אופקים.
 3. ניתן לסכם על מפגש בודד או סדרת טיפולים.
 4. במידה ומדובר ברכישת מנוי ההגבלות הרשומות בדף אותו מנוי הם הקובעות. המנוי מוגבל למספר טיפולים חודשים ובהגבלות שנרשמו לכל מינוי בנפרד.
 5. במידה והמטופל מגיע דרך הסדר (קופ"ח, חברת ביטוח, שוברים או כל הסדר אחר שיהיה בתוקף מעת לעת), על אחריותו להביא התחייבות בתוקף ושמישה לטיפול הנוכחי או העתידיים. במידה ולא הביא מכל סיבה שהיא ישלם מחיר מלא לפי מחירון חברה המתעדכן מעת לעת ונמצא באתר ובפרסומי החברה עבור הגעה לתורו ולא יהיה זכאי להחזר כספי בהמשך גם אם ימציא התחייבות. כנגד התשלום תוצא חשבונית מס או קבלה כחוק בהתאם לסטטוס העסק באותה העת.
 6. בהמשך לסעיף הקודם על המטופל להסדיר את ההשתתפות העצמית לפני תחילת הטיפול.
 7. הגעה מטעם הסדר אינה פוטרת את המטופל מתקנון החברה המחייב אותו ונמצא לקריאה באתר ובמשרדי החברה.
 8. המטופל מילא שאלון רפואי, ואישור שימוש בשמנים וקרמים ושאלונים שיידרשו ע"י המדינה או החוק מעת לעת. הובהר למטופל שכדאי להגיע כ- 15 דקות לפני הטיפול על מנת שמילוי הטפסים לא יהיה על חשבון זמן הטיפול ולהיכנס באופן רגוע לטיפול.
 9. בתחתית הדף מצורף נספח לדיקור אינטגרטיבי וטריגר פוינט וטיפולי הספא: אבנים חמות, כוסות רוח – גוואשה, פילינג גוף, עיסוי קצוות.. חתימה על תקנון זה מהווה הסכמה לכתוב בו ולביצוע הטיפולים במסגרת זמן הטיפול הנוכחי או כתוספת תשלום לבחירת המטופל.
 10. אין הנהלת שובל של ידע או מי מטעמה אחראי לציוד שהושאר ללא השגחה ולא נלקח לחדר הטיפולים.
 11. במידה ורכש מוצר כלשהו בקליניקה האחריות לטיב המוצר ותקינותו הינה על היצרן הרשמי ולא כלפי עידו פריירייך או שובל של ידע.
 12. עלות שעת טיפול (45-60 דקות), למעט אוכלוסיות כמו ילדים או טיפולים שמצריכים זמני טיפול אחרים מופחתים ואז שעת הטיפול משתנה בהתאם – לפי מחירון עדכני או כרטיסיית טיפולים בתוקף או התחייבות בהסדרים. ולמעט טיפולים המצריכים זמני טיפול קצרים יותר כמו כוסות רוח – גוואשה, פילינג גוף, עיסוי קצוות.
 13. כל חלק משעה דינו שעת מפגש נוספת אם התבקשה במפורש ע"י המטופל ותשולם התוספת באותו המפגש לפי מחירון מלא או טיפול מכרטיסיה או במסגרת ההתחייבות.
 14. ניתן לשלם במזומן לטיפול הבא, טיפול נוכחי ישולם באחת הדרכים הבאות: אשראי, ב- PAYBOX   או ב-  BIT  צ'ק מזומן יתקבל בסיום טיפול ששולם כבר לטיפול הבא.
 15. למען הסר ספק בעת הזמנת טיפול יש לשלם מראש עבור המפגש או להמציא שובר תשלום מצולם עם בר קוד או מספר שובר בתוקף שישמש אמצעי תשלום לכל דבר והוא יפדה ביום הטיפול. במידה והטיפול יבוטל לפי מדיניות הביטולים יוחזר מלוא התשלום.
 16. ידוע למטופל שבהבאת שובר / התחייבות שבהסדר אם לא יגיע או יאחר למפגש ההתחייבות תיפרע ועליו יהיה לדאוג להתחייבות חדשה לפי תקנון החברה או שיוכל לשלם את ערך הטיפול המלא לפי המחירון בהסדר.
 17. המחירים כוללים מע"מ בהתאם לסוג העסק באותו הזמן והמטופל יקבל חשבונית קבלה או קבלה כמקובל בחוק.
 18. על הלקוח להתייצב למפגש בזמן שנקבע (מומלץ להגיע 15 דקות לפני). באחריותו של המטופל לדאוג בעצמו לאמצעי תזכורת וכיו"ב על מנת שלא לפספס את המפגשים.
 19. כל איחור הינו על חשבונו של המאחר, והמפגש יסתיים בשעה שנקבעה מראש.
 20. במידה וחל עיכוב בתחילת הטיפול מסיבות המטפל, במקרה כזה ניתן להשלים דקות טיפול ללא עלות נוספת בהתאם ללו''ז במפגש הנוכחי או מפגשים הבאים כפי שיסוכם עם המטופל.
 21. במידה ומקדימים יש לוודא מולי בהודעה כתובה או לדפוק בדלת ולהמתין בחדר ההמתנה. על מנת לשמור על דיסקרטיות מטופלים וצנעת הפרט.
 22. מדיניות הביטולים – ניתן לבטל את המפגש לכל המאוחר עד 48 שעות שקודם למפגש ללא חיוב, עד 24 שעות לפני בחיוב 50% ממחיר טיפול מלא מתחת ל24 שעות ללא החזר.
 23. כשנקבע המפגש, משמעות הדבר שהמפגש תפוס ע"י הלקוח ואין אפשרות לספקו למישהו אחר (בין אם הלקוח הגיע לקליניקה ובין אם לא). לכן, פשוט שהמפגש יחויב בתשלום, חריגים:
  · אילוץ כפוי פתאומי (כגון מחלה, תקלה בתחבורה/רכב, מצב ביטחוני וכיו"ב) – יחויב ב-50% בלבד ממחיר טיפול מלא בהתאם לאישור שיוצג.
 24. תמורת מפגש שבוטל ע"י מטפל ניתן לתאם מפגש חלופי בהתאם לזמינות בלו"ז של המטפל ללא עלות גם מתחת ל24 שעות.
 25. בסדרת טיפולים מובהר בזאת חשיבות רצף הטיפול על מנת להגיע ליעד וללא רצף זה התהליך יכול להיות לא יעיל.

25. ידוע למטופל שהקליניקה וסביבתה מצולמת וידאו ואודיו למטרות טיפוליות בעיקר של CBT טיפול התנהגותי קוגניטיבי ועל מנת לשמור על בטיחות המטופלים כולל ברפואה אלטרנטיבית. חדר טיפולים וסככת טיפולים במרפסת לא מצולמים בעת טיפול על מנת לשמור על פרטיות. במידה וקיימת בעיה לגבי הצילום יש להודיע לפני תחילת הטיפולים . במצב כזה המטופל מוותר על זכותו לטעון לכל סוג של פגיעה או הטרדה או גניבת ציוד במתחם הקליניקה והאזור המצולם או כל טענה אחרת שתעלה.

 1. הטיפולים מעוגנים בחיסיון מטפל מטופל למעט בהם החוק מחייב להודיע לרשויות.
 2. כל מחלוקת תנוהל בבית המשפט בבאר שבע.

אשמח לעמוד עמך בקשר בנוגע לכל שאלה.

בברכה,
עידו פריירייך
M.S.c,

אח מוסמך פסיכותרפיסט מטפל בשיטת CBT 

מטפל רפלקסולוגי, עיסוי ספא ואבנים חמות

מנהל שובל של ידע

מ.ר. 184658

טל' 051-2441356

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- המטופל: קראתי והבנתי את תוכן התקנון והתנאים שבו מקובלים עלי.

שם ומשפחה: _______________________ טלפון: ____________________ תאריך ____________

חתימת הלקוח/המטופל ______________________

המטפל: הנ"ל חתם על התקנון בנוכחותי.

חתימת המטפל ____________ _____________________

  

נספח טופס הצהרה והסכמה לדיקור אינטגרטיבי (דיקור מערבי -יבש), טריגר פוינט וטיפולי הספא: אבנים חמות, כוסות רוח – גוואשה, פילינג גוף, עיסוי קצוות.

- אני נותן בזאת את הסכמתי לשילוב הטיפולים המוצעים כתוספת ועל חשבון זמן טיפול המקורי שהגעתי אליו.

- ידוע לי שזמן הטיפול בהכרח יתקצר וחלק מהטיפולים דורשים השארת אביזרים זמן מסויים כגון מחט או כוסות רוח ובזמן זה אין מגע במטופל וזמן זה נחשב זמן טיפול. ניתן להוסיף תשלום לקבלת תוספת זמן עבור טיפולים נוספים ולשלב בהתאם למותר ולמקובל.

- ידוע לי ואני מצהיר שאינני מטופל באינסולין, אינני משתמש במדללים דם ואינני סובל מיתר לחץ דם. ואם אני סובל מיתר לחץ דם אני מטופל ומאוזן תרופתית ולחץ הדם שלי אינו מעל 150/90. יש לבצע לפני ואחרי טיפולים מסוימים מדידת לחץ דם בקליניקה. במידה ואינני מעוניין אני לוקח על עצמי את השלכות להחלטתי.

- ברור לי ואני מצהיר שאני מקבל תוספת טיפול זה על דעתי ובאחריותי הבלעדית ולא נכפתה עלי ולא תהיה לי שום טענות או תביעות כלפי שובל של ידע או מי מטעמו בעבור כל נזק ישיר או עקיף שייגרם מהטיפול. וכל הוצאה נלווית שתהיה עקב הטיפול תחול על המטופל ולא על שובל של ידע או מי מטעמו.

- הובהר לי שהדיקור יכול להיות מלווה בכאבים, תחושת שריר תפוס, תחושת שריפה או צריבה במהלך או אחרי הטיפול ויכולה להישאר שטף דם במקום. ידוע לי שצפי ההקלה יכול להיות מרמה מיידית ועד 48 שעות.

ידוע לי שהטיפולים המוזכרים בכותרת יכולים ליצור המטומות (שטפי דם), סימנים כחולים או כל סימן אחר שעתידים להיעלם תוך 3-4 ימים ולפעמים אף שבוע ימים ויותר ולכן עלי להתחשב בעובדה ולפני הגעתי לטיפול.

- ידוע לי שעל מנת למצוא טריגרים ומקומות להנחת מחטים וכוסות רוח ומקומות דיקור על המטפל לאחוז, למשש ולגעת במקומות היכולים להיחשב אינטימים אך לא באברי המין.

- ידוע לי שאני יכול להתקשר למטפל להתייעץ איתו על תופעות לאחר הטיפול ולקבל ייעוץ.

- בכל מקרה של פניה לטיפול רפואי יש לקבל הפניה מקופת החולים אליה אתה שייך למנוע חיובים מיותרים.


- כמו כן ברור לי שעקב הוספת טיפול זה שבחרתי מרצוני החופשי וסופק לי כל המידע הנדרש לקבל את ההחלטה אם לקבל את הטיפול או לא. 

logo בניית אתרים